Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rybaření - výlov rybníka


Video ze Staňkovského rybníka - výlov

Články popisující rybářské zkušenosti naleznete v dolní části této stránky.

    Staňkovský rybník je vodou, o které se píší legendární příběhy. My tam jezdíme už spousty let a proto Vám můžeme nabídnout fotografie i unikátní video pro rybáře.
     
     
     
Rybářské video zachycuje vypuštěný Staňkovský rybník - prostě vyobrazuje písečné lavice (komentář popisuje jejich umístění a vše je zaznačeno na přehledné mapě Staňkovského rybníka) v nejhlubším rybníku v ČR (hloubka je neuvěřitelných 15 metrů!), na kterých se se vyskytují obrovští kapři, sumci, candáti a štiky . . . Všimnete si nejrůznějších zákoutí přímo stvořených k lovu ryb, video se zvukovým a textovým "pdf" komentářem (délka je 12 stran formátu A4) Vás přehledně a postupně seznámí s celým Staňkovským ryníkem, jeho hloubkou a záludnostmi od hráze až k hranicím s Rakouskem, komentář dále pokračuje až k tzv. "zakázaným leknínovým polím", která jsou několik kilometrů vzdálená nejhlubšímu místu a v nichž už je sportovní rybolov zakázán . . . Pokud uvidíte náš film, zaručeně se zvýší Vaše úspěšnost v lovu ryb na této jedinečné vodě!

    Toto video rozhodně stojí za shlédnutí. Zasíláme ho poštou za neuvěřitelnou cenu, pouhých 199 Kč včetně poštovného a balného (za takto nízkou cenu dnes koupíte pouze několik kuliček boilies)! Rybářské video lze spustit na běžném osobním počítači nebo na DVD přehrávači. Po vložení do počítače se Vám sama aktivuje přehledná nabídka ve formátu Microsoft Office PowerPoint, ze které lze vybrat spuštění videa nebo bonusového komentáře s přehlednou mapou Staňkovského rybníka. Datové médium zasíláme v plastovém obalu a je barevně potisklé mapou námi tolik oblíbené rybářské lokality - Staňkovského rybníka v Jižních Čechách. Platba probíhá převodem na náš firemní účet z důvodu minimalizace celkové ceny. Zaručujeme Vám férové jednání.

21.2.2009: Uvažujeme o ukončení výroby a distribuce těchto audiovizuálních nahrávek - dnes zahajujeme výprodej skladových zásob (zbývá již pouhých 29 kusů). Pokud tedy máte skutečný zájem o naše video, uskutečněte svou objednávku co nejdříve. Děkujeme za pochopení a přejeme mnoho nejen rybářských úspěchů.

Pokud máte zájem, vyplňte tento jednoduchý formulář :
Zadejte údaje, které uznáte za vhodné. Hodnoty označené * by měly být vyplněny.
Příjmení*   Jméno*       Titul   
E-mail*     Telefon*   ICQ 
Adresa objednatele*
Fakturační adresa (pokud není shodná s adresou objednatele)
Počet videonahrávek* (cena je pouhých
199 Kč/kus
včetně zvukového a obrazového
nosiče, poštovného a balného), při odběru
2 kusů získáte slevu 5 %, při odběru 3 kusů
získáte slevu 10 %, při odběru 4 a více kusů
získáváte slevu celých 20%!


Poznámka:
   

Prosím o zaslání mnou vyplněných údajů i na můj e-mail.

                                                               
Články týkající se rybaření    Září 2007 – Staňkovské radovánky
.

Článek vložil uživatel Franta, upravil a o fotografie dopnil Libor.

Jedná se o jeden víkend strávený u nejhlubšího rybníka v České republice na rybách.
(doba pobytu 2 dny)